Ga naar de inhoud
Logo
Logo
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie | - Afbeelding 1
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie | - Afbeelding 2
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie | - Afbeelding 3
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie | - Afbeelding 4
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie | - Afbeelding 5

BYD DOLPHIN SURFBoost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie |




€ 409 p/m

Direct bellen? call +31743690131

Specificaties

Kenteken2110908
Bouwjaar2026
Kilometerstand16 km
BrandstofElektrisch

Opties

airco
Apple Carplay/Android Auto
cruise control adaptief met Stop&Go
navigatiesysteem
parkeersensor achter
Apple Carplay/Android Auto
navigatiesysteem
audio installatie
Bluetooth
connected services
buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
lichtmetalen velgen 16"
metaalkleur
automatische snelheidsbegrenzing ISA
interieurklimaat vooraf instelbaar
kunstlederen bekleding bicolor
stuur kunstleder
Vehicle-to-load
airco
achterbank in delen neerklapbaar
armsteun voor
dimlichten automatisch
elektrische ramen voor en achter
cruise control adaptief met Stop&Go
parkeersensor achter
rondomzicht camera
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Dealer onderhouden

Deze auto bekijken?

Lees meer over deze auto

Accu snelladen: nee

Bent u op zoek naar een ruime, elektrische hatchback met alle moderne gemakken? Dan is de BYD Dolphin Surf Boost zeker iets voor u! Met een vermogen van 89 PK en aandrijving op elektriciteit, combineert deze auto milieuvriendelijkheid met krachtige prestaties.

Het exterieur van de BYD Dolphin Surf Boost is uitgevoerd in een stijlvolle zwarte kleur en voorzien van metallic lak. Dankzij de vijf deuren en de hatchback carrosserie heeft u voldoende ruimte en gemak bij het in- en uitstappen.

Stap in en geniet van het comfort en de extra's die deze auto te bieden heeft. Zo is de BYD Dolphin Surf Boost uitgerust met een adaptieve cruise control met Stop&Go functie, waardoor u ontspannen en veilig kunt rijden, zelfs in druk verkeer. Daarnaast kunt u uw smartphone eenvoudig koppelen dankzij de Apple Carplay/Android Auto integratie.

Op warme dagen zorgt de airconditioning voor een aangename temperatuur in de auto, terwijl het navigatiesysteem u moeiteloos naar uw bestemming leidt. Achteruit inparkeren wordt een fluitje van een cent dankzij de parkeersensor achter en de rondomzicht camera, die u een duidelijk beeld geven van uw omgeving.

Met een maandelijks private lease tarief van slechts 409,- euro, kunt u zorgeloos genieten van alle voordelen die de BYD Dolphin Surf Boost te bieden heeft. Deze nieuwe auto is voorzien van alle genoemde opties en is daarmee compleet uitgerust voor uw rijplezier.

Neem vandaag nog contact op met Autogroep Twente Hengelo via 074-2424400 en ontdek zelf de vele voordelen van de BYD Dolphin Surf Boost. Maak een afspraak voor een proefrit en ervaar het comfort, de prestaties en de luxe van deze elektrische hatchback. Autogroep Twente Hengelo staat voor u klaar om u verder te informeren over deze geweldige auto.

**PRIVATE LEASE deze auto nu voordelig bij Autogroep Twente!**
Op basis van 60 maanden, 7.500 km per jaar en € 1.000 aanbetaling betaalt u per maand €409,-

-----

**PRIVATE LEASE deze auto nu voor slechts € 409,- per maand.**
All-in, dus alleen de brandstof betaal je nog zelf!

De getoonde maandprijs is op basis van:
- Looptijd 60 maanden
- 7.500 km per jaar (meer kan uiteraard ook!)
- Minimaal 6 schadevrije jaren (Bij minder schadevrije jaren geldt een kleine toeslag van € 10)
- Geringe aanbetaling van € 1.000

Als u een auto leaset bij Autogroep Twente, dan leaset u zonder gedoe: u krijgt van ons altijd direct een gratis
vervangende auto bij onderhoud, reparatie of schade, heeft contact met 1 vast contactpersoon , leaset zonder BKR-registratie,
en wij bieden u gratis pechhulp in geheel Europa!

Deze actie loopt zolang de voorraad strekt, dus neem vandaag nog contact op met Autogroep Twente!

Wij staan voor je klaar

Sla de slider over

Contact opnemen? 

Deel deze auto:

BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private Lease 409,- p.m. | Navigatie |