
Vanaf €439,- per maand*
Zorgeloos in een nieuwe Peugeot E-2008 rijden voor een vast maandbedrag? Met Peugeot E-2008 Private Lease rij je in een nieuwe auto zonder extra kosten en andere verantwoordelijkheden die bij het bezitten van een auto horen.
check Vast bedrag per maand
check All-in (pechhulp, verzekering, onderhoud)
check Geen grote investeringen en financiële verrassingen
check Alle merken jong gebruikt
check Aantrekkelijke tarieven vanaf €299,-
Vanaf €439,- per maand*
Kom langs bij onze private lease vestiging in Enschede. In deze vestiging word je geholpen door onze ervaren leaseadviseur Lars. In een gratis adviesgesprek gaat hij graag samen met jou op zoek naar de beste private leaseoplossing die past bij je wensen.
Filteren
Geen voertuigen gevonden
De Peugeot e-2008 is een stijlvolle en praktische elektrische SUV, ideaal voor stadsgebruik en lange ritten. Dankzij de elektrische aandrijving rijd je stil, zonder uitstoot en met lage gebruikskosten. De accu heeft genoeg actieradius voor dagelijks gebruik en opladen kan eenvoudig thuis of bij een snellaadpaal. De auto biedt een ruim en modern interieur met comfortabele stoelen en een praktisch dashboard met touchscreen. De kofferbak is groot genoeg voor boodschappen, koffers of een sporttas. Daarnaast heeft de e-2008 een strak en sportief design, waardoor hij opvalt op de weg. Dankzij de moderne rijhulpsystemen is rijden extra veilig en ontspannen.
check Elektrisch rijden
check Ruim en comfortabel
check Goede actieradius
check Moderne technologie
check Sportief en stijlvol design
Kom langs bij onze private lease vestiging in Enschede. In deze vestiging word je geholpen door onze ervaren leaseadviseur Lars. In een gratis adviesgesprek gaat hij graag samen met jou op zoek naar de beste private leaseoplossing die past bij je wensen.
Private lease heeft veel voordelen (ten opzichte van koop). We hebben de voordelen op een rijtje gezet:
calendar_month Vaste maandkosten – Je weet precies wat je elke maand betaalt, geen onverwachte reparatiekosten.
savings Geen grote uitgave – Je hoeft geen grote som geld in één keer te betalen, zo hou je geld over voor andere dingen.
tools_pliers_wire_stripper Geen zorgen over onderhoud – Reparaties en onderhoud zijn inbegrepen. Geen stress, 'gewoon' zorgeloos rijden.
credit_card_off Geen onverwachte kosten – Verzekering, wegenbelasting en pechhulp zitten in de prijs. Je hoeft alleen nog maar te tanken.
swipe Nieuwe of jonge auto – Je rijdt in een moderne, veilige auto. Zo kun je comfortabel én veilig rijden.
check_circle Na de looptijd geen verkoopgedoe – Je levert de auto gewoon weer in. Geen 'gedoe' zoals verkoopgesprekken of te lage restwaarde
Veel mensen weten de maandelijkse kosten bij aanschaf van een auto niet. Denk aan verzekering, wegenbelasting, onderhoud en reparaties. Ook kunnen onverwachte kosten hoog uitvallen, zoals een dure garagebeurt. Bij private lease zit dit allemaal in de prijs, zodat je niet voor verrassingen komt te staan. Zo weet je precies wat je elke maand kwijt bent. Zo kun je vaak al voor een paar extra euro's per maand private leasen (ten opzichte van koop).
*Private lease vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 7.500 km per jaar.