Ga naar de inhoud
Logo
Logo
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m. - Afbeelding 1
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m. - Afbeelding 2
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m. - Afbeelding 3
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m. - Afbeelding 4
BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m. - Afbeelding 5

BYD DOLPHIN SURFBoost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m.

€ 409 p/m

Direct bellen? call +31534754551

Specificaties

BrandstofElektrisch
Kilometerstand10 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)89 pk

Opties

Apple Carplay/Android Auto
audio installatie
Bluetooth
connected services
DAB
buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
lichtmetalen velgen 16"
metaalkleur
automatische snelheidsbegrenzing ISA
interieurklimaat vooraf instelbaar
kunstlederen bekleding bicolor
stuur kunstleder
Vehicle-to-load
achterbank in delen neerklapbaar
airco
armsteun voor
dimlichten automatisch
elektrische ramen voor en achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Autonomous Emergency Braking
bandenspanningscontrolesysteem
Dealer onderhouden

Deze auto bekijken?

Lees meer over deze auto

Ben je op zoek naar een betaalbare en milieuvriendelijke auto om te leasen? Dan is de BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh zeker het overwegen waard! Deze stoere hatchback in de kleur zwart wordt aangedreven door elektriciteit en heeft een indrukwekkend vermogen van 89 PK. Met een kilometerstand van slechts 10 kilometers is deze auto zo goed als nieuw.

De BYD DOLPHIN SURF Boost is voorzien van 5 deuren, waardoor het instappen en uitstappen zeer eenvoudig is. Daarnaast is deze auto uitgerust met metallic lak, wat zorgt voor een luxe uitstraling.

Veiligheid staat voorop in de BYD DOLPHIN SURF Boost, want deze auto is onder andere voorzien van een passagiersairbag. Hiermee ben je verzekerd van optimale bescherming voor jou en je medepassagiers. De hill hold functie zorgt ervoor dat je niet achteruit rolt bij het wegrijden op een helling, wat het rijden in heuvelachtig gebied een stuk gemakkelijker maakt. Dankzij de elektronische remkrachtverdeling heb je altijd optimale controle over de remmen, wat de veiligheid op de weg verhoogt.

Het stuur van de BYD DOLPHIN SURF Boost is verstelbaar, zodat je altijd de ideale rijpositie kunt vinden. Daarnaast is het stuur bekleed met kunstleder, wat zorgt voor een comfortabele grip en een luxe uitstraling. Het interieur van deze auto is tot in de puntjes verzorgd, met oog voor zowel comfort als stijl.

Bij Privatelease Center kun je de BYD DOLPHIN SURF Boost leasen vanaf slechts 409,- per maand. Dit is inclusief alle kosten, dus je komt niet voor verrassingen te staan. Wil je meer weten over deze elektrische hatchback? Neem dan contact met ons op via 0683438474 en ontdek alle voordelen van het leasen van de BYD DOLPHIN SURF Boost bij Privatelease Center.

Wij staan voor je klaar

Contact opnemen? 

Deel deze auto:

BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Private lease vanaf 409,- p.m.