Autogroep Twente Hengelo





BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh | Incl. € 2.000 ACTIE | BYD Dealer | Lease 419,- p.m. |
Direct bellen? call +31743690131
Specificaties
Opties
Deze auto bekijken?

Lees meer over deze auto
Op zoek naar een duurzame en stijlvolle hatchback die aangedreven wordt door elektriciteit? Maak kennis met de BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh. Deze zwarte eyecatcher met een vermogen van 88 PK is niet alleen milieuvriendelijk, maar ook uitgerust met handige opties voor een comfortabele rijervaring.
Dankzij de airconditioning blijf je altijd koel en ontspannen tijdens je ritten, terwijl de cruise control adaptief met Stop&Go functie ervoor zorgt dat je ontspannen en veilig kunt rijden. Met de parkeersensor achter manoeuvreer je moeiteloos in de kleinste parkeerplekken en met de rondomzicht camera heb je altijd goed zicht op je omgeving, waardoor parkeren en manoeuvreren een fluitje van een cent wordt.
Als officiële BYD dealer kunnen wij jou de beste service en expertise bieden als het gaat om deze innovatieve elektrische auto. De BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh is een combinatie van elegantie, comfort en vooruitstrevende technologie.
Heb je altijd al gedroomd van een elektrische auto? Grijp dan nu je kans en lease de BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh voor slechts €419,- per maand. De perfecte keuze voor milieubewuste autorijders die niet willen inleveren op comfort en prestaties.
Ben je klaar om de overstap te maken naar elektrisch rijden en te genieten van alle voordelen die de BYD DOLPHIN SURF Boost 43 kWh te bieden heeft? Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij jou kunnen helpen om achter het stuur van deze indrukwekkende hatchback te stappen. Autogroep Twente Hengelo, jouw partner voor duurzame mobiliteit.
**PRIVATE LEASE deze auto nu voordelig bij Autogroep Twente!**
Op basis van 60 maanden, 7.500 km per jaar en € 1.000 aanbetaling betaalt u per maand €419,-
-----
**PRIVATE LEASE deze auto nu voor slechts € 419,- per maand.**
All-in, dus alleen de brandstof betaal je nog zelf!
De getoonde maandprijs is op basis van:
- Looptijd 60 maanden
- 7.500 km per jaar (meer kan uiteraard ook!)
- Minimaal 6 schadevrije jaren (Bij minder schadevrije jaren geldt een kleine toeslag van € 10)
- Geringe aanbetaling van € 1.000
Als u een auto leaset bij Autogroep Twente, dan leaset u zonder gedoe: u krijgt van ons altijd direct een gratis
vervangende auto bij onderhoud, reparatie of schade, heeft contact met 1 vast contactpersoon , leaset zonder BKR-registratie,
en wij bieden u gratis pechhulp in geheel Europa!
Deze actie loopt zolang de voorraad strekt, dus neem vandaag nog contact op met Autogroep Twente!







