Logo
Logo

Hyundai Tucson1.6 T-GDI PHEV Comfort Smart - PHEV (Cypress Green Mica)



Direct bellen? call +31546793111

Specificaties

BrandstofHybride
Kilometerstand1 km
Bouwjaar2025
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)252 pk

Opties

Actieve rijbaanassistentie (LKA)
Stoelbekleding, stof/leder
Warmtewerende voorruit
19-inch lichtmetalen velgen met 235/50 R19- banden
Achterspoiler met geïntegreerd derde remlicht, LED
Akoestische voorruit
Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels, in carrosseriekleur
Stoelbekleding, stof/leder
A-, B-, C-stijlen afgewerkt in plastic
Achterbank in delen neerklapbaar (40:20:40)
Automatisch dimmende binnenspiegel
Bagageruimteafdekking vloer
Actieve rijbaanassistentie (LKA)
Warmtewerende voorruit
12,3-inch Multimediascherm met navigatie, DAB+, Bluelink en draadloze Apple CarPlay/ Android Auto
Aansluiting USB, eerste zitrij
Aansluiting USB-C, tweede zitrij (2x)
Fabrieksgarantie

Deze auto bekijken?

Bekijk video

Lees meer over deze auto

Accu laden: 1-fase
Accu snelladen: nee

Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer.

Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.

Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.

Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.

Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden!

Wilt u meer informatie over deze of een andere auto, of wilt u graag een afspraak maken voor een vrijblijvende offerte of proefrit, neem dan telefonisch contact met ons op via het hiernaast vermelde telefoonnummer, of doe een aanvraag via het aanvraagformulier op deze pagina.

Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.

Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade, en 3 jaar langs aanschafwaardedekking! Vraag hiervoor naar de voorwaarden.

Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd direct een gratis leenauto ter beschikking.

Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden. Getoonde afbeeldingen zijn ter indicatie en kunnen afwijken van de werkelijkheid! Vraag de verkoper naar de juiste specificaties.

Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.

Wij staan voor je klaar

Contact opnemen?