Autogroep Twente Hengelo





Hyundai IONIQComfort EV 28kWh | Navigatie | Airco | Carplay | Cruise Control
Direct bellen? call +31743690131
Specificaties
Opties
Deze auto bekijken?

Lees meer over deze auto
De Hyundai IONIQ Comfort EV 28kWh uit 2019 is een prachtige elektrische auto met een vermogen van 136 PK, uitgevoerd in een stijlvolle grijze kleur en voorzien van metallic lak voor een extra luxe uitstraling. Met een kilometerstand van 47086 verkeert deze hatchback in uitstekende staat en biedt hij comfort en gemak voor elke rit.
Deze Hyundai IONIQ is uitgerust met diverse handige opties om jouw rijervaring te optimaliseren. Zo beschikt de auto over Keyless Entry & Go, waardoor je gemakkelijk kunt instappen en wegrijden zonder gedoe met sleutels. Daarnaast zorgt de achteropkomend verkeer waarschuwing ervoor dat je altijd veilig en alert blijft op de weg.
Voor extra gemak bij het inparkeren en manoeuvreren is de Hyundai IONIQ voorzien van een handige achteruitrijcamera, waardoor je altijd goed zicht hebt op wat er achter de auto gebeurt. Het navigatiesysteem full map helpt je moeiteloos je weg te vinden, terwijl de rijstrooksensor met correctie bijdraagt aan een stabiele en veilige rijervaring.
Geniet van het gemak van Apple Carplay/Android Auto, waarmee je eenvoudig je smartphone kunt koppelen aan het infotainmentsysteem van de auto. Luister naar je favoriete muziek, beantwoord oproepen handsfree en gebruik handige apps, allemaal via het touchscreen in de auto.
Met de automatische airco geniet je altijd van een aangename temperatuur in de auto, terwijl de adaptieve cruise control met Stop&Go functie zorgt voor extra comfort tijdens lange ritten. Luister naar al je favoriete radiozenders in digitale kwaliteit dankzij DAB, voor een ultieme audio-ervaring onderweg.
De getoonde prijs is inclusief: tenaamstelling, geldige APK en technische controle.
Wij bieden de auto tevens aan met afleverpakket, meerprijs €895. Dit pakket bevat:
nieuwe APK, onderhoudsbeurt, één jaar mobiliteitsgarantie met 24 uur per dag pechhulp voor zowel thuis als in heel Europa, 12 maanden BOVAG garantie en een professionele reinigingsbeurt voor het interieur en exterieur.
Inruilen van uw huidige auto is uiteraard bespreekbaar en het is mogelijk om de auto tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Wij bieden u de mogelijkheid om de auto te verzekeren waarbij u profiteert van een zeer gunstig tarief met daarbij vele voordelen, zoals géén eigen risico, zelfs niet bij ruitschade. Vraag hiervoor naar de voorwaarden.
Bij onderhoud of reparatie staat er bij Autogroep Twente altijd een gratis leenauto ter beschikking.
Wijzigingen, zet- en typefouten voorbehouden.
Deze Hyundai IONIQ Comfort EV 28kWh biedt niet alleen stijl en comfort, maar ook de nieuwste technologische snufjes voor een complete rijervaring. Neem contact op met Autogroep Twente Hengelo op 074-2424400 voor meer informatie over deze geweldige elektrische auto en plan snel een proefrit. Ervaar zelf het comfort en de luxe die deze Hyundai te bieden heeft!